Apmokėjimai


Elektroninėje parduotuvėje wwww.maiseliaitau.lt galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu:


1. Elektroninė bankininkystė

Pasirinkę apmokėjimo puslapyje elektroninės bankininkystės būdą ir savo banką, būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą, kuri automatiškai suformuos ir paruoš mokėjimo dokumentą. Pasirašius mokėjimo dokumentą, per kelias minutes gausite patvirtinimą, kad užsakymas apmokėtas ir iš karto pradėsime ruošti prekes išsiuntimui. Atsiskaitymo būdas visiškai saugus ir patikimas - mokėjimą atliekate ir prisijungimo duomenis įvedate ne mūsų parduotuvėje, o maksimaliai apsaugotoje savo banko internetinės bankininkystės sistemoje.
seb bank
swed bank
medicinos bankas
bankas Citadele
siauliu_bankas.png
paysera.png

2. Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą faktūrą.

Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu atsiunčiama sąskaita už prekes, kurioje nurodyti visi duomenys, reikalingi mokėjimui atlikti. Sąskaitą galima apmokėti banko poskyryje arba pasinaudojus elektroninės bankininkystės paslauga. Atlikdami mokėjimą, mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti sąskaitos arba užsakymo numerį (rasite sąskaitoje).
Mūsų banko sąskaita:AB "Citadele":LT267290000016467148
bankinis pervedimas


3. Kitos apmokėjimo sistemos

Už prekes galima atsiskaityti Lietuvos pašto ir paypost skyriuose, Lietuvos spaudos ir "NARVESEN" kioskuose, visuose perlas terminaluose bei banko skyriuose.
mokijmas Lietuvos pašto skyriuje
narvesen kioskai
perlas.png
pervedimas per banko skyriu Maiseliai tau