Close

Apie mus

Maišeliai tau - tai internetinė įvairiausių maišelių, krepšių, kuprinių parduotuvė. Daugiausiai specializuojamės maišeliais su reklaminėmis žinutėmis. Mūsų komanda gali greitai ir kokybiškai dekoruoti maišelius, kuprines, sportinius krepšius ir kitus daiktus Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, prekiniu ženklu ar kitokio tipo reklama.

Mūsų vizija: klientų pripažinta, jų lūkesčius patenkinanti, stabiliai veikianti įmonė.

Siekiame, kad Jūs galėtumėte rinktis iš plačiausio asortimento, daugybės spalvų, formų, dizaino elementų kokybiškų prekių, konkurencingų kainų, taip pat siekiame, kad komunikacija su mumis būtų kuo paprastesnė, o prekės būtų pristatytos puikios išvaizdos, sutartu laiku.

Visuomet esame atviri Jūsų norams, idėjoms ir pasiūlymams - kilus klausimams kreipkitės el.paštu: info@maiseliaitau.lt

Mes esame įmonė Mako Reklama, jau daugiau kaip 8 metai verslo dovanų dekoravimo ir pakavimo veikloje, rūpinamės ir prižiūrime kiekvieną kliento norą ir žingsnį, stengiamės, kad užsukęs klientas rastų norimą produktą, nepatirtų sunkumų apsiperkant ir sulauktų laiku pažadėto savo produkto.


Dziuto maiseliai / Maiseliai tau

Džiuto maišeliai

Džiuto maišelis – paprastas ir patogus būdas nešti įvairiausius pirkinius. Džiutas yra ypatingai tvirtas augalinis pluoštas, taigi jis yra natūralus, o pagal panaudojimą pasaulyje yra antras (po medvilnės). Džiuto maišelius (krepšelius) mūsų komanda gali dekoruoti Jūsų norimu logotipu,  užrašu ar kitokio tipo reklamine žinute, o toks reklaminis maišelis taps nebrangia, tačiau labai praktiška dovana verslo klientams, partneriams ar įmonės darbuotojams.


Medvilniniai maišeliai

Maišelis pagamintas iš medvilnės – ypatingai patogus ir malonus liesti būdas susidėti asmeninius daiktus ar įvairius pirkinius. Medvilniniai maišeliai gali būti ilgomis arba trumpomis rankenomis, didesni arba mažesni, tad tikrai išsirinksite pagal savo poreikius, kad Jums būtų patogu. Medvilninis maišelis gali būti dekoruotas norimu logotipu, užrašu, o mūsų komanda pasirūpins visais darbais nuo idėjos iki galutinio rezultato. Visi reklaminiai maišeliai, pagaminti iš medvilnės, dažnai tampa paprasta, tačiau smagia dovana klientams, verslo partneriams, darbuotojams, renginio svečiams.

Medvilniniai maiseliai / Maiseliai tau

Neaustiniai maiseliai / Maiseliai tau

Neaustiniai maišeliai

Neaustinis audinys iš kurio yra pagaminti neaustiniai maišeliai yra ypatingai tvirtas ir ilgaamžis. Neaustinis maišelis, net būdamas plonas ir lengvas, puikiai išlaiko didelį svorį. Tokio tipo maišelį yra patogu laikyti rankoje, malonu liesti. Visi neaustiniai maišeliai gali būti dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitokia reklama, dekoruotas reklaminis maišelis gali tapti puikia dovana įvairiuose renginiuose ar kaip verslo dovana partneriams, klientams, įmonės darbuotojams.


Sulankstomi maišeliai

Sulankstomas maišelis – ypatingai praktiškas, kompaktiškas ir patogus būdas nešti savo pirkinius. Jeigu Jums atsibodo daugybė namuose esančių maišelių, verta pagalvoti apie daugkartinio, sulankstomo maišelio įsigijimą. Toks maišelis puikiai sutalpins įvairius daiktus, o kuomet maišelis nebus naudojamas, galėsite jį sulankstyti ir kompaktiškai pasidėti. Visi sulankstomi maišeliai gali būti dekoruoti Jūsų norimu logotipu, užrašu, taip pat tokį maišelį galėsite dovanoti įvairiuose renginiuose ar kaip dovana klientams, partneriams.

Sulankstomi pirkiniu maiseliai / Maiseliai tau


Vandeniui atsparus maiseliai / Maiseliai tau

Vandeniui atsparūs maišeliai

Jeigu mėgstate leisti laisvalaikį lauke, gamtoje, tikriausiai dažnai susiduriate su lietumi. Norėdami turėti su savimi daugiau daiktu nei tik telefoną ar piniginę ir jeigu bijote tuos daiktus sulieti vandeniu – būtinai įsigykite vandeniui atsparų, neperšlampantį maišelį (krepšį). Vandens nebijantis maišelis apsaugos Jūsų asmeninius daiktus nuo lietaus ar išlieto vandens, tokį maišelį galima naudoti ir paplūdimyje. Visi vandeniui atsparūs maišeliai gali būti dekoruoti Jūsų logotipu, užrašu ar kitokia reklama, o visus maketavimo darbus atliks mūsų komanda.


Poliesterio krepšiai

Poliesteris – nesiglamžantis, atsparus trinčiai, tvirtas, nesugeriantis drėgmės, sintetinis pluoštas gaminamas iš naftos. Dėl šios priežasties iš poliesterio pagamintas maišelis bus tikrai ilgaamžis ir labai praktiškas. Visi poliesterio maišeliai gali būti dekoruoti Jūsų norimu logotipu, užrašu, reklama, o visus maketavimo darbus taip pat mielai atliks mūsų komanda. Maišeliai gali būti kaip reklaminis atributas, kuris yra dovanojamas įvairiuose renginiuose, susitikimuose arba kaip verslo dovana klientams, partneriams.

Poliesterio krepsiai / Maiseliai tau


Sportiniai maiseliai / Maiseliai tau

Sportiniai maišeliai

Patogus, praktiškas ir lengvas būdas susidėti sportinę aprangą, sportbačius ir kitus asmeninius daiktus – sportinis maišelis. Sportinis maišelis įprastai turi dvi petnešas, tad galėsite patogiai nešti visus daiktus. Dalis sportinių maišelių turi patogias, papildomas kišenėles, kurios gali būti naudojamos įsidėti telefonui, raktams, piniginei ir pan. Visų sportinių maišelių paviršių galime padengti Jūsų norimu logotipu, užrašu ar kitokia reklama, o toks reklaminis sportinis maišelis taps praktiška ir labai patogia dovana verslo klientams, partneriams.


Paplūdimio krepšiai

Paplūdimio krepšiai (maišeliai) yra puikus būdas susidėti asmeninius daiktus būnant prie jūros ar ežerų. Tokie krepšiai yra ilgaamžiai, patogūs, atsparūs trinčiai, tad įsigijus vieną krepšį jį naudosite tikrai ilgai. Paplūdimio krepšys gali būti dekoruotas Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitokia reklama, tai bus puiki reklaminė atributika, dovana verslo klientams, partneriams, kolegoms.

Papludimio krepsiai su logotipu / Maiseliai tau


Konferencijų krepšiai / Maiseliai tau

Konferencijų krepšiai

Konferencijų krepšys dažniausiai naudojamas susidėti įvairiems dokumentams, tačiau jis taip pat puikiai tiks susidėti įvairiausius daiktus nuo lipnių lapelių, tušinukų iki nešiojamo kompiuterio ar planšetės. Konferencijų krepšys yra itin universalus pagalbininkas norint dalyvauti įvairiuose renginiuose ar susitikimuose. Krepšys skirtas konferencijoms gali būti dekoruotas Jūsų norimu logotipu, užrašu, o toks reklaminis krepšys taps puikia, praktiška, Jūsų įmonę atstovaujančia, atributika.


Kuprinės

Kuprinės gali būti įvairiausių dydžių, spalvų, turėti daugybę įvairiausių funkcijų, gali būti apsaugotos nuo vagių, turėti USB jungtis, būti neperšlampančios, su paminkštintomis petnešomis ar pakietintu dugnu – visa tai rasite mūsų asortimente. Kuprinės yra vienas iš universaliausių būdų nešti pirkinius, asmeninius daiktus, jas galima naudoti tiek kasdien, tiek kelionėse, žygyje ar iškylaujant gamtoje, tad įsigyta kuprinė visuomet pravers. Visas kuprines galime dekoruoti logotipu, papuošti Jūsų norimu užrašu, o tokią reklaminę kuprinę galėsite dovanoti verslo partneriams, klientams, geriausiems darbuotojams. Tokia dovana niekada nebus pamiršta, ji liks naudojama, o ant kuprinės esantis Jūsų įmonės logotipas primins Jūsų klientams apie Jus.

Kuprinės / Maiseliai tau


Sportiniai krepšiai / Maiseliai tau

Sportiniai krepšiai

Sportinis krepšys – ne tik sportininkų naudojama priemonė. Sportinis krepšys gali puikiai pasitarnauti tiek ilgose ar trumpose kelionėse, tiek sportuojant ar tiesiog norint susidėti įvairiausius daiktus. Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų, medžiagų, formų ir dizaino elementų sportinių krepšių. Krepšys taip pat gali turėti ir atskirą skyrių batams, tai itin pravartu nenorint su jais išpurvinti drabužių ir kitų daiktų. Sportinio krepšio paviršių galime papuošti Jūsų pageidaujamu logotipu ar kitu užrašu, o toks krepšys bus itin praktiška dovana verslo partneriams, klientams.


Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis dažniausiai naudojamas iškylaujant gamtoje ar ilsintis prie Jūros ar ežero. Tai puiki priemonė norint išsaugoti tiek maisto produktus, tiek gėrimus šaltus arba vėsius. Įprastai šaltkrepšiai šiltus produktus gali išlaikyti nuo 8 iki 12 valandų, o šaltus – šiek tiek ilgiau. Visi reklaminiai šaltkrepšiai gali būti dekoruoti pagal Jūsų pageidavimus, uždėsime logotipą ar kitą užrašą, o tai gali tapti itin smagia ir praktiška dovana draugams, klientams, partneriams, kolegoms.

Saltkrepšiai / Maiseliai tauClose