Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai UAB „VENIPAK“ arba Omniva. Jūsų užsakytas prekes atsivežame per 3 d.d. iš mūsų sandėlio, ir iškart išsiunčiame tą pačią dieną Jums per mūsų partnerius Omniva arba Venipak kurie pristato jau kitą dieną visoje Lietuvoje!

Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą Omniva terminalą (paštomatą)

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvojeper VENIPAK kurjerį

Prekių atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje

maišeliai tau omniva pristatymas

VENIPAK pristatymas

Prekių atsiėmimas ofise

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą terminalą (paštomatą). Šie terminalai yra daugumoje Lietuvos miestų, gyventojų labiausiai lankomose vietose, dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų. Visą Omniva terminalų tinklą matysite paspaudę nuorodą: terminalai

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku mūsų ofise Vilniuje.

Mums įdėjus siuntą Jūs el. paštu gaunate pranešimą, kad siunta išsiųsta. Kartu gaunate siuntos sekimo nuorodą. Per 3-5d.d siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą terminalą į savo mob. tel. gausite žinutę su PIN kodu, kurį įvesite atsiimant siuntinį.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 4-7 d.d. Dėl siuntimo į užsienį kreipkitės į vadybininkus, nes kaina priklauso nuo pristatymo šalies. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Gautas prekes galime laikyti savo ofise Vilniuje ir palaikyti jas kol atvykstie atsiimti gyvai. Atsiimti siuntą rekomenduojame per 15 dienų.

Gavus žinutę jog siunta jau pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, reikės atvykus įvesti žinutėje parašytą PIN kodą, tuomet atsidarys durelės ir galėsite pasiimti savo prekę. Siunta Omniva terminale saugoma 3 dienas.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Atsiimdami prekes informuokite mūsų vadybininkus ir susitarkite dėl atvykimo bei informuokite kas atvyks atsiimti prekių.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais imamas papildomas 1 eur mokestis (COD), kuris jau būna įtrauktas į sąskaitą, taip pat prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

Prekės atiduodamos tik gavus apmokėjimą.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam   VENIPAK kurjeriui arba terminalo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.