Close

PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai UAB „VENIPAK“. Gautas prekes išsiunčiame tą pačią dieną, o mūsų partneriai jas pristato jau kitą dieną visoje Lietuvoje!

Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje per VENIPAK kurjerį

Prekių atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje

VENIPAK pristatymas

Prekių atsiėmimas ofise

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku mūsų ofise Vilniuje.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 4-7 d.d. Dėl siuntimo į užsienį kreipkitės į vadybininkus, nes kaina priklauso nuo pristatymo šalies. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Gautas prekes galime laikyti savo ofise Vilniuje ir palaikyti jas kol atvykstie atsiimti gyvai. Atsiimti siuntą rekomenduojame per 15 dienų.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Atsiimdami prekes informuokite mūsų vadybininkus ir susitarkite dėl atvykimo bei informuokite kas atvyks atsiimti prekių.

Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais imamas papildomas 1 eur mokestis (COD), kuris jau būna įtrauktas į sąskaitą, taip pat prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

Prekės atiduodamos tik gavus apmokėjimą.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam  kurjeriui ar VENIPAK terminalo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.


Close