Kuprinė žygiams ALASCA su logo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kuprinė žygiams ALASCA su logo

Žygio stiliaus kuprinė, skirta kasdieniniam naudojimui miesto aplinkoje, nuotykiams ar sportui lauke. Funkcionalus dizainas kartu su medžiagų kokybe ir atsparumu daro šią kuprinę unikaliu gaminiu. Talpus vidus suteikia pakankamai vietos visiems jūsų daiktams, o reguliuojamos petnešos užtikrina komfortą nešiojant.

Pagal pageidavimą, kuprinę dekoruosime logotipu ar kita reklamine spauda. Individuali logotipo spauda suteikia kuprinei išskirtinumo ir paverčia ją puikiu reklamos įrankiu, kuris padidins jūsų prekės ženklo matomumą. Tai puikus pasirinkimas tiek asmeniniam naudojimui, tiek kaip dovanų sprendimas klientams ar partneriams.

Parašykite mums info@maiseliaitau.lt arba užpildykite užklausos formą ir pateiksime geriausią kainos pasiūlymą!

Pagaminta iš 600D PET (100% rPET) su vandeniui atsparia danga. Kuprinę sudaro 1 pagrindinis skyrius su daugiafunkcia kišene iš 210D PET (100% rPET), 1 atskiras pilnai paminkštintas skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 14" ir tinklinės šoninės kišenės. Viršutinėje kišenėje yra užtrauktukas. Ši kuprinė turi specialių savybių pavyzdžiui, daugiafunkcinės diržo kilpos, svorio kontrolės dirželiai, krūtinės diržas.

Kuprinės matmenys: 28x45,5x16 cm

Spalva: chaki, juoda, mėlyna.

Dekoravimo būdas: termotransferas, skaitmeninė spauda

Minimalus užsakymo kiekis: 10 vnt

Stricker 92092